Ekol Lojistik Yetkililerinden Üniversitemize Ziyaret

Ekol Lojistik Genel Müdürü Osman Ünal, İnsan Kaynakları Müdürü Berrin Tavman ile Eğitim ve Gelişim Sorumlusu Nurtaç Boybeyi; rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Durman ve Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Baki Aksu ile bir araya geldi.

Beykoz Üniversitesi Rektörlük binasında yapılan görüşmeye Yrd. Doç. Dr. Ezgi Uzel Aydınocak, Yrd. Doç. Dr. Derya Saatçioğlu, Yrd. Doç. Dr. Ayşegül Bayraktar, Öğr. Gör. Nesli Çankırı ve Öğr. Gör. Celil Durdağ da eşlik etti.

Toplantı boyunca Ekol Lojistik ile üniversitemiz arasında, öğrencilerimizin yalnızca akademik hayatta değil iş hayatında da verimli olabilmelerini sağlamak adına yapılabilecek eğitim işbirlikleri üzerinde duruldu. Bu kapsamda; üniversitemizin uygulamaya başlayacağı 3+1 eğitim modelinde verilebilecek destekler, uluslararası staj bulma konusunda işbirliği olanakları, çeşitli eğitim projeleri geliştirme vb. konularda görüş alışverişinde bulunuldu. İşbirliklerinin somutlaştırılması için çalışmalara devam edilmesi konusunda görüş birliğine varıldı. Oldukça verimli geçen bu toplantı için konuklarımıza teşekkür ediyoruz.

Bu içerik 25/05/2017 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesi'ni yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.